25 Mayıs 2009 Pazartesi

MEZARLIKTAKİ GELİN...Bir akraba düğününden dönen Kemal ve arkadaşı Recep, 20 kasım akşamı, yaklaşık 00.30 sularında şehir mezarlığından otomobille geçiyorlardı.

Her iki tarafı mezarlık olan dar bir yoldu geçtikleri. Aniden soldaki duvarın üstünden, arabanın önüne beyaz bir şey atladı. Iki arkadas bunun beyaz bir köpek olabileceğini düşündü. Ancak normal şartlarda ona çarpmaları gerektiği halde her ikisi de çarpma sesi duymamıs ve çok şaşırmışlardı.

Arabayı durdurup arkalarına baktılar ama hiçbir şey görmediler. Her ikisi de garip bir seyler olduğunu fark etmişlerdi. Mezarlıktan çıkmalarına çok az kalmıştı ki, aracı kullanan Recep bir çığlık attı. Dikiz aynasından bakıyordu.

Bunun üzerine arkaya dönüp bakan Kemal arka koltukta oturan gelinlik giymis bir kadın gördü. Kadın sessizce iki arkadaşı izlemekteydi. Büyük bir korkuya ve telaşa kapılan arkadaşlar, mezarlıktan nasil çıktıklarını ve arabadan nasıl indiklerini hala hatırlamıyorlar. Ön cama yapışmış bir şekilde arabayı durdurdular fakat kadın artık orada değildi.

Bunun üzerine olayı araştırmaya başlayan Kemal, aynı gün ölen bir kadın olduğunu öğrendi. Kadın yakın bir köyde yapılan düğününden dönerken trafik kazasında hayatını kaybetmişti. Ve öldüğünde üzerinde gelinliği vardı.

Ölen kadının yakınlarını ziyaret eden Kemal , kadının aynı kadın olup olmadiğını öğrenmek istedi. Gittiği evde kendisine bir fotografı gösterildi. Fotograftaki kadın o gece otomobilin arka koltuğunda gördügü kadındı. Ölen kadının yakınları da olaya şaşırdılar. Bir daha o mezarlıktan geçemeyen Kemal ve arkadaşı, olayı bir süre daha irdelemelerine rağmen, o gün ölen kadının neden onlara gözüktüğünü öğrenemediler.

not:alıntıdır...

1 yorum:

Rakamsal Kotanjant dedi ki...

Böyle olayları çok sık duyuyoruz. Şahsen ben inanıp inanmama arasındaki o ince çizgideyim. Tıpkı UFOlar gibi...Bazen evet diyorum dünya dışı varlıklar bizi ziyarete geliyorlar, sonra bunun antitezini içeren bir yazı okuyunca kararsız kalıyorum. Offf bilmiyorum öyle bişey :P

SON DAKİKA HABERLERİ VE GÜNDEMİ BURADAN TAKİP EDİN